KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956091
nr 1395 6091
Joye Lindström
(1912-1985), Sverige
Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Fiskeläge. Signerad. Olja på pannå, 69x97 cm, yttermått inklusive ram: 78x106 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:02:22
3/5 12:52:50
100 kr
3/5 19:57:22
Joye Lindström
Läs mer om Joye Lindström